[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1431594758196{margin-bottom: 0px !important;}” gmbt_prlx_bg_type=”parallax” gmbt_prlx_break_parents=”0″ gmbt_prlx_smooth_scrolling=”” gmbt_prlx_video_mute=”” gmbt_prlx_video_force_hd=”” gmbt_prlx_opacity=”100″ gmbt_prlx_video_aspect_ratio=”16:9″ gmbt_prlx_parallax=”none” gmbt_prlx_speed=”0.3″ gmbt_prlx_enable_mobile=”” parallax_speed=”0.3″ el_class=”construction_slider”][vc_column offset=”vc_hidden-xs”][rev_slider alias=”slider ar”][vc_separator css=”.vc_custom_1466153597030{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1430826331253{margin-bottom: 22px !important;}”][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1430826296347{margin-bottom: 30px !important;}”][stm_animation_block animation=”fadeInUp” animation_duration=”1″ animation_delay=”0″][stm_info_box icon=”stm-house-1″ title=”Rreth Kompanise” image=”2152″ link=”url:https%3A%2F%2Falmokonstruksion.com%2Frreth-nesh%2F|title:Lexo%20me%20shume|target:%20_blank”]Shoqeria e  ndertimit “Almo Konstruksion” Sh.p.k. eshte themeluar ne vitin 1996  ne qytetin e Shkodres, aktualisht selia e saj eshte ne Tirane.Gjate periudhes qe nga krijimi e deri tani shoqeria “Almo Konstruksion” Sh.p.k. ka kryer ne sipermarje punime te ndryshme..[/stm_info_box][/stm_animation_block][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1430826301380{margin-bottom: 30px !important;}”][stm_animation_block animation=”fadeInUp” animation_duration=”1″ animation_delay=”0.05″ opacity_start_effect=”90″][stm_info_box icon=”stm-builder-3″ title=”Kapaciteti Teknik” image=”2158″ link=”url:https%3A%2F%2Falmokonstruksion.com%2Fkapaciteti-teknik%2F|title:Lexo%20me%20shume|target:%20_blank”]Shoqeria “Almo Konstruksion” Sh.p.k. disponon mjete e makineri nga me te ndryshmet me qellim qe te garantoje ndertimin e objekteve te ndryshme qe merr ne sipermarrje. Keto mjete e makineri shoqeria i ka ne pronesi , per te cilen disponon dokumentacionin e duhur.[/stm_info_box][/stm_animation_block][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1430826306257{margin-bottom: 30px !important;}”][stm_animation_block animation=”fadeInUp” animation_duration=”1″ animation_delay=”0.1″][stm_info_box icon=”stm-builder-2″ title=”Stafi Drejtues” image=”2165″ link=”url:https%3A%2F%2Falmokonstruksion.com%2Fstafi-yne%2F|title:Lexo%20me%20shume|target:%20_blank”]Stafi drejtues i shoqerise ka nje eksperience te gjate pune dhe pervoje per te ndertuar objekte qe perfshijne te gjithe sferen e ndertimit. Aktualisht stafi eshte i perbere nga Inxhinier, Teknike, Manaxhere dhe specialiste te ndryshem te fushes se ndertimit.[/stm_info_box][/stm_animation_block][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1428057100076{margin-bottom: 0px !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: repeat !important;}” gmbt_prlx_smooth_scrolling=”” gmbt_prlx_video_mute=”” gmbt_prlx_video_force_hd=”” gmbt_prlx_enable_mobile=”” gmbt_prlx_bg_type=”parallax” gmbt_prlx_break_parents=”0″ gmbt_prlx_opacity=”100″ gmbt_prlx_video_aspect_ratio=”16:9″ gmbt_prlx_parallax=”none” gmbt_prlx_speed=”0.3″ gmbt_background_repeat=”repeat” parallax_speed=”0.3″][vc_column][stm_projects category_filter=”show” full_width=”Enable” infinite=”enable” arrows=”enable” autoplay=”0″ columns_desktop=”3″ columns_tablet=”2″ columns_mobile=”1″ class=”no_padding” css=”.vc_custom_1553597819587{padding-bottom: 63px !important;background: #3d3d3d url(https://almokonstruksion.com/wp-content/uploads/2015/03/pattern_1.png?id=347) !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: repeat !important;}” bg_position=”50% -6px” bg_size=”50px 50px” bg_image_retina=”348″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”2932″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”2934″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”2936″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”2938″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”2932″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”2944″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle” parallax=”content-moving” parallax_image=”1489″ css=”.vc_custom_1466275247185{margin-top: -60px !important;margin-bottom: -60px !important;padding-top: 97px !important;padding-bottom: 35px !important;background-image: url(https://almokonstruksion.com/wp-content/uploads/2015/06/placeholder.gif?id=1082) !important;background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” row_type=”parallax” bg_position=”50% 0″ parallax_speed=”0.4″][vc_column][vc_custom_heading text=”Shoqeria “Almo Konstruksion” Sh.p.k eshte interesuar qe te aktivizohet ne investimet te cilat manaxhohen nga institucione te ndryshme shteterore dhe te huaja, shoqata joqeveritare, dhe shoqeri te huaja e shqiptare.” font_container=”tag:h1|font_size:24px|text_align:left|color:%23ffffff” google_fonts=”font_family:Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:900%20bold%20regular%3A900%3Anormal” css=”.vc_custom_1547628815785{margin-bottom: 60px !important;}”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/12″][vc_separator color=”custom” align=”align_left” el_width=”80″ accent_color=”#878787″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″ offset=”vc_col-lg-2″ css=”.vc_custom_1430825768461{margin-bottom: 30px !important;}”][stm_stats_counter counter_value=”10″ icon=”stm-house-4″ icon_size=”39″ icon_height=”53″ title=”Drejtues”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″ offset=”vc_col-lg-2″ css=”.vc_custom_1430825772684{margin-bottom: 30px !important;}”][stm_stats_counter counter_value=”15″ icon=”fa fa-bolt” icon_size=”39″ icon_height=”53″ title=”Elektrike”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][stm_stats_counter counter_value=”50″ icon=”stm-builder-2″ icon_size=”39″ icon_height=”53″ title=”Specialiste te ndryshem”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]